Nasze usługi

Zamawiając wiele usług i produktów mogą Państwo liczyć na specjalne rabaty!

Audyt SEO strony

Google Analytics - Audyt SEO

Twoja firma istnieje na rynku od dłuższego czasu, a Ty wciąż czekasz na moment, kiedy wreszcie odniesie prawdziwy sukces komercyjny?

Myślisz, że zrobiłeś już wszystko co tylko przyszło Ci do głowy, aby ratować interes?

Współpracuj z nami, a po krótkim czasie zaobserwujesz jak wzrasta zainteresowanie twoją działalnością, pozyskasz nowych klientów i zasilisz kapitał firmy! Wszystko to, stanie się za sprawą przemyślanej strategii, którą dobieramy do potrzeb klienta.

Jeżeli obserwujesz w swojej firmie spadek liczby klientów wiesz, że musisz szybko znaleźć tego przyczynę. Od czego zacząć? Najlepiej od audytu strony internetowej.

Szczegółowa analiza stron i sklepów internetowych

O efekcie decydują detale. Wykorzystaj w pełni potencjał SEO.

Pomożemy przeprowadzić odpowiednie kroki przed przystąpieniem do pozycjonowania i optymalizacji.

Audyt SEO

Audyt SEO to nic innego jak raport wystawiony przez profesjonalistę tuż po przeanalizowaniu Twojej witryny. Dzięki tej operacji doskonale potrafimy wskazać na słabe punkty strony internetowej, które powodują zmniejszenie zainteresowania klientów lub wpływają na kiepskie wyniki w kwestii pozycjonowania. Aby to zmienić rozpoczynamy proces implementacji mającej na celu poprawę funkcjonowania witryny w sieci. Badane są m.in. konstrukcja adresu URL, analiza słów kluczowych, treść strony, linki wewnętrzne, linki przechodzące, grafiki, wyszukiwarki wewnętrzne, mapa witryny. Na audyt witryny internetowej warto zdecydować się także wtedy, gdy chcemy sprawdzić, czy nasza strona nadal spełnia wszystkie obecne standardy.

Dowiedz się, co możesz poprawić na swojej stronie!

Pomożemy Ci osiągnąć sukces w wyszukiwarce
Skontaktuj się z nami i znajdź rozwiązania swoich problemów!

Skontaktuj się z nami

Poprawimy kondycję Twojej strony!