Nasze usługi

Zamawiając wiele usług i produktów mogą Państwo liczyć na specjalne rabaty!

Optymalizacja stron internetowych

Optymalizacja stron WWW

Optymalizacja w najprostszym ujęciu oznacza usługę polegającą na wdrożeniu zmian sugerowanych przez audyt SEO.

SEO to skrót od Search Engine Optimization, angielskich słów, które możemy przetłumaczyć jako termin Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja witryny to ciąg zadań mających na celu dostosowanie treści, kodu i grafiki strony tak, by były atrakcyjne dla jej użytkowników oraz wyszukiwarki.

Co to oznacza?

Pewnie znasz zabawę w podchody? Grupa osób wyrusza pierwsza na wyprawę, pozostawiając drugiej grupie wskazówki i ślady, aby ta mogła ją odnaleźć. Wyobraź sobie, że Twoja strona internetowa może funkcjonować podobnie. Od tego jak zostanie skonstruowana może zależeć, w jaki sposób dotrze do niej przeglądarka oraz jak zostanie odczytana i sklasyfikowana. Jest to jedno z podstawowych działań z zakresu SEO, mające na celu podniesienie liczby odwiedzin Twojej witryny.

Nie bój się być nowoczesnym i postępowym! Rozwiń skrzydła i myśl globalnie! Od tego jak zaprezentujesz się w internecie zależy przecież rozwój twojej działalności! Przyjdź do nas i przekonaj się jak łatwo można osiągnąć sukces w sieci!

Optymalizacja to fundament pozycjonowania

Prawidłowa optymalizacja stron poprawi widoczność Twojej witryny www w wyszukiwarkach.

Optymalizacja stron www działa wspomagająco na pozycjonowanie!

Główne elementy optymalizacji stron:

Analiza kodu strony

Dzięki optymalizacji kodu źródłowego strony ułatwimy robotom sieciowym poruszanie się po naszej witrynie. Strony lepszej jakości pozycjonują się szybciej.

Optymalizacja treści

Optymalizacja treści przeprowadzona zgodnie z audytem SEO. Treść strony powinna być unikalna i powiązana z tytułem strony.

Optymalizacja słów kluczowych

Treść musi zawierać odpowiednie nasycenie w główne słowa i frazy kluczowe, na które pozycjomujemy witrynę oraz prawidłowo zagnieżdżone nagłówki (H1, H2, H3...) i wyróżniki (jak np. pogrubienia).

Optymalizacja grafiki

Istotnym elementem każdej strony www są pliki graficzne. Optymalizacja plików graficznych skraca czas ładowania strony i wpływa na wyniki organiczne w wyszukiwarkach

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Oferujemy profesjonalną obsługę firm w zakresie promocji w Internecie.
Twoją stroną zajmiemy się z pełnym poświęceniem.

Skontaktuj się z nami