Nasze usługi

Zamawiając wiele usług i produktów mogą Państwo liczyć na specjalne rabaty!

Linki sponsorowane

Czym jest Google AdWords?

AdWords to marketing reklamowy serwisów www, firm, produktów, który sprawia, że po wpisaniu wybranej frazy w wyszukiwarce, bądź odwiedzeniu tematycznie związanej z Twoim biznesem strony, wyświetla reklamy w:

Kampania Adwords to szereg przemyślanych działań zarówno w systemie Google AdWords jak i w kodzie strony Klienta AdWords, mające na celu pozyskanie nowych klientów jego biznesu i zwiększenie jego sprzedaży lub osiągnięcie wyznaczonego celu marketingowego.

Dla kogo jest Google Adwords?

Google Adwords to system przeznaczony dla każdej firmy, zarówno małej jak i olbrzymiej, charakteryzuje się możliwością tworzenia kompleksowych Kampanii AdWords.

Google AdWords jest dla każdego, kto posiada stronę www i zajmuje się sprzedażą usług lub produktów w Internecie. Google AdWords jest bardzo dobrą formą dotarcia do różnych grup użytkowników. Pozwala na dotarcie do ludzi, których szukasz. Jeśli zajmujesz się np. sprzedażą akcesoriów biurowych, Twoja reklama może być wyświetlana użytkownikom szukającym tych konkretnych przedmiotów. Dzięki temu na Twoją stronę internetową wejdą osoby, które są zainteresowane Twoimi usługami. Linki sponsorowane pozwalają szybko dotrzeć do Twoich przyszłych klientów, a dzięki możliwości geotargetowania, definiowania grup odbiorców i wyboru zainteresowań użytkowników, kampania reklamowa z AdWords może być o wiele skuteczniejsza niż tradycyjne reklamy np. w mediach społecznościowych.

Szczegółowa analiza stron i sklepów internetowych

O efekcie decydują detale. Wykorzystaj w pełni potencjał SEO.

Pomożemy przeprowadzić odpowiednie kroki przed przystąpieniem do pozycjonowania i optymalizacji.

Linki sponsorowane Google AdWords

Jeżeli chcesz zaistnieć w wyszukiwarce internetowej znacznie szybciej, niż umożliwia to pozycjonowanie, skorzystaj z kampanii opartej o linki sponsorowane. Jest to reklama w formie tekstowej, zamieszczona w wyróżnionym miejscu pośród wyników wyszukiwania przeglądarki. Reklama pojawi się na stronie po wpisaniu w wyszukiwarkę słów kluczowych, którym jest przypisana. Ty płacisz jedynie za ilość kliknięć wykonanych przez internautów. To świetne rozwiązanie dla klientów, którzy pragną szybkich efektów i kontrolowania budżetu kampanii.

Skuteczność linków sponsorowanych zapewnia opcja elastycznego zarządzania, poprzez modyfikacje słów kluczowych, zmianę stron docelowych itp. Tym co wyróżnia reklamę CPC (cost per click) jest także możliwość ciągłego dostępu i kontrolowania statystyk kampanii. W SEOBB zajmiemy się analizą konkurencji, wybierzemy dla Twojej reklamy odpowiednie słowa kluczowe oraz hasła, które zwrócą uwagę użytkowników.

Tradycyjne formy reklamy takie jak reklama telewizyjna, czy radiowa stanowią wymierający trend wśród współczesnej myśli marketingowej. Obecnie najbardziej mierzalną i lukratywną formą marketingu jest reklama w Internecie .

Jakie korzyści uzyskasz dzięki kampanii AdWords?

Oto 3 powody, dla których warto ją przeprowadzić:

1

Nowi klienci

Precyzyjne kierowanie reklam do lokalnych klientów pozwala w krótkim czasie dotrzeć do użytkowników zainteresowanych reklamowaną usługą

2

Stała kontrola

Mamy możliwość stałej kontroli wszystkich aspektów prowadzonej kampanii reklamowej, zarządzania budżetem miesięcznym i kosztami kliknięć.

3

Szybkie efekty

Dzięki płatnym kampaniom AdWords efekty widać od razu, co jest dobrą alternatywą do pozycjonowania, przy którym na efekty potrzeba sporo czasu.

Przygotujemy kampanię skrojoną indywidualnie dla Ciebie!

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.
Przyciągaj klientów reklamą dostosowaną wprost do ich poszukiwań

Sprawdzimy kondycję Twojej witryny

Pokaż się w Google już dziś!